Designový nábytek a doplňky

`

oválný jídelní intarzovaný stůl

Stůl je navržen pro šest osob, byl realizován od návrhu po dokončení s ohledem na stávající interiér. Podnoží je oválně vykrojené pro maximální optické odlehčení. Použité materiály - konstrukční desky, ořech masiv a dýha, topolová kořenice, povrchová úprava - polyuretanový lak.
 
 

dubový servírovací stolek

Výtvarné pojetí stolku odpovídá stylovému zařízení stávajícího interieru, materiál - dub, masiv a dýha, povrchová úprava - polyuretanový lak.
 
 

intarzovaná šperkovnice

Dýha na šperkovnici je sesazená tak, aby kresba dřeva probíhala od víka až po dno bez přerušení. Vnitřek šperkovnice vyloženen červeným sametem. Intarzované inciály včetně žilky z javoru.
 
 

manikérský stůl do kosmetického salonu

Stůl byl navržen podle přesných požadavků klienta pro potřeby manikérského salonu. Povrchová úprava - polyuretanový lak.
 
 

stylová skříňka do předsíně

Podle zadání klienta je skříňka výtvarně i barevně přizpůsobena celkovému pojetí interiéru bytu. Použité materiály - olše, konstrukční desky. Povrchová úprava - polyuretanový lak, syntetická barva.
 
 

dubové zlacené relikviáře

Rekliviáře byly provedeny od návrhu až po realizaci. Použitý materiál - základní konstrukce včetně říms z masivního dubu, který byl přimořen a nalakován. Zlaté doplňky a římsy včetně vejcovce pojednány v plátkovém zlatě.
 
 

modlitební deska

Deska byla vyrobena včetně kříže a zlacené destičky dle přesných propozic objednavatele. Deska je dřevěná a namramorovaná, kříž visící na dvou ozdobných mosazných hřebech je černý a leštěný. Destička s nápisem je zlacena plátkovým zlatem.
 
 

dekorativní rám na bronzovou plastiku

Rám je zhotoven z mahagonu, vnitřní část z konstrukční desky, která je odýhovaná javorovou kořenicí.
 
 

ořechové šperkovnice s monogramy

Šperkovnice jsou vyrobeny dle vlastního návrhu v kombinaci rovnoletého a kořenicového ořechu. Monogramy včetně žilky z javoru. Uvnitř vypolstrovány červeným sametem. Povrchová úprava - rozleštěný polyuretanový lak.
 
 

moderní designová postel

Postel byla vyrobena dle konkrétního požadavku zákazníka, spojuje design a funkčnost. Použité materiály - konstrukční desky, bukový masiv. Povrchová úprava - černý polyuretanový lak.